حسن زاده فایننس

آکادمی مالی حسن زاده ارائه‌دهنده راهکارهای آموزش، مشاوره، کوچینگ و خدمات تخصصی در بازار بورس ایران

با استفاده از تحلیل های دقیق‌ کانال تحلیل بورس ایران، زیر نظر معامله‌گران حرفه‌ای با استراتژی متفاوت، سرمایه خود را افزایش داده و کسب سود کنید.

سودآورترین کانال تحلیل بورس ایران

در تحلیل بازار بورس ایران باید تمامی شرایط حاکم و تأثیرگذار بر بازار را بررسی کرد یعنی شرایط اقتصادی، سیاسی و حتی برای نوسان گیری کوتاه‌مدت می‌توان اخبار مهم را هم در نظر گرفت. در مرحله بعدی باید شرایط کلی و جو حاکم بر بازار را بررسی کرد؛ یعنی زمانی سرمایه گذاری در بورس مناسب است که شاخص های بورسی مثل شاخص کل و شاخص کل هم‌وزن روند صعودی یا حداقل خنثی داشته باشند.

پس‌ازآنکه از شرایط کلی سرمایه گذاری مطمئن شدیم باید با توجه به استراتژی معاملاتی که داریم سهامی را انتخاب کنیم که فیلترهای بنیادی، تکنیکال و شرایط تابلو خوانی، خرید آن‌ها را تائید داده باشند. استراتژی‌های دیگری نیز مانند خرید صندوق های سرمایه گذاری، خرید سهام در حال افزایش سرمایه یا شناسایی سهام رانتی وجود دارد که تمام آن‌ها بررسی خواهند شد. اینجاست که کانال تحلیل بورس ایران وارد عمل شده و بهترین سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس را به شما معرفی می‌کند.

کانال تحلیل بورس ایران با استفاده از تحلیل بهترین تحلیل‌گران، معامله‌گران و متخصصان این بازار، تمامی توانایی خود را جمع‌آوری کرده تا شما به کمک تحلیل های این کانال سرمایه گذاری همراه با سود چشمگیر داشته باشید.

لینک کانال تحلیل بورس

مهم‌ترین اهداف کانال تحلیل بورس ایران

1- در انتهای هر هفته یک لیست از سهام، تحت عنوان واچ لیست در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به‌طور تقریبی بدانید کدام سهام در این هفته احتمال رشد بالاتری دارد. از طرفی علاقه‌مندان زمان کافی برای بررسی سهام داشته باشند.

2- در ارائه تحلیل ها سعی می‌شود حدسود و حد ضرر به شکلی باشد که کمترین ضرر و بیشترین سود ممکن را از معاملات تجربه کنید.

3- در کانال تحلیل بورس ایران علاوه بر تحلیل معاملاتی، مباحث آموزشی کلیدی از مفاهیم مهم و تأثیرگذار در تحلیل ارائه خواهد شد.

4- قوانین مدیریت سرمایه در تمامی تحلیل ها رعایت می‌شود.

5- در مدیریت سرمایه، نسبت سود به ضرر تک‌تک موقعیت‌های معاملاتی بررسی شده، سپس در تحلیل آن موقعیت داده می‌شود؛ یعنی اصلاً حد سودهای کوچک برای بالا بردن نرخ برد کانال تحلیل بورس ایران ارائه نمی‌دهیم. حد سود و زیان در تمامی تحلیل ها مدیریت می‌شوند.

6- تحلیل ها دقیقاً مطابق با استراتژی معاملاتی آموزش داده شده در دوره آموزشی بورس ایران ارائه می‌شوند تا برای علاقه‌مندان به یادگیری نحوه تحلیل نیز تمرینی برای پیدا کردن استراتژی باشد.

هدیه ویژه کانال تحلیل بورس ایران

تیم حسن زاده فایننس برای آنکه شما عزیزان هرچه بیشتر بتوانید از مزایای سرمایه گذاری در بورس بهره‌مند شوید برای افرادی که عضو کانال تحلیل بورس می‌شوند، هدیه ویژه در نظر گرفته است.

یک جلسه مشاوره آموزشی اختصاصی برای بررسی پرتفوی شما

 

چالش این روزهایی که در حال گذره…

تو فضای مالی امروزه کشور، که تورم چند ده درصدی رو داریم تجربه می‌کنیم. با بی‌ارزش شدن پول، توان خریدمون نسبت به درآمدمون روزبه‌روز داره کم‌تر میشه! حالا اینجا باید به فکره راه حل باشیم که بتونیم ارزش پولمون رو حفظ کنیم. از طرفی در این شرایط اقتصادی که ما به سختی پول درمیاریم باید سرمایه‌گذاری درست انجام بدیم و حق اشتباه نداریم، اما با این درآمد کم، سرمایه‌گذاری بزرگ مثله ملک زمین عملاً غیرممکن شده و باید رو بیاریم به سرمایه‌گذاری‌های کوچیک تا بتونیم گام‌های خوبی رو برای آینده‌مون برداریم.

این نوع سرمایه‌گذاری باید یک سری ویژگی‌های خاصی داشته باشه؛ بتونه اول اصل سرمایه ما رو حفظ کنه، دوم زود بازده باشه و سود خوبی هم داشته باشه. معامله گری یا سرمایه گذاری در بازار بورس می‌تونه یکی از راه‌حل‌هایی باشه که به ما کمک کنه تا همگام با تورم درآمد داشته باشیم و ارزش سرمایه‌مون هم حفظ بشه.

در آذرماه 1401 مجدد بازار بورس اوراق بهادار روند صعودی به خود گرفت و در حال حاضر بهترین زمان برای ورود به بازار بورس است چراکه با توجه به تورمی که در سال‌های اخیر تجربه کردیم که باعث افزایش چندصد درصدی قیمت تمامی کالاها یا خدمات شد، هنوز شرکت‌هایی هستند که قیمت سهام آن‌ها، معادل قیمت دو سال قبل است و این امر باعث جذاب شدن سرمایه گذاری در بازار بورس می‌شود.

خب راه حل این چالش چیه؟

می‌تونیم آموزش ببینیم، تمرین کنیم تا زمانی‌که حرفه‌ای بشیم و از این بازار سود بگیریم. یا هم می‌تونیم تا زمان حرفه‌ای شدنمون از تحلیل های شخصی که همین الان حرفه‌ای و خبره این بازاره استفاده کنیم. کانال تحلیل بورس با این هدف شروع به‌کار کرده است.

بهترین کانال تحلیل بورس ایران

با توجه به شرایط تورمی کشور، سکون بازار بورس در دو سال گذشته، افزایش نرخ دلار، طلا و مسکن دیگر نوبت افزایش قیمت سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ایران است و اکنون بهترین زمان برای ورود به بازار سرمایه است بنابراین به شما توصیه می‌کنیم در همین ابتدای شروع رشد بازار همراه با ما باشید و سودهای ناشی از افزایش قیمت سهام را از آنِ خود کنید. الآن زمان تردید داشتن و دودل بودن نیست چرا که فرصت‌های معامله‌گری و سرمایه گذاری مانند زمان در حال گذر هستند به افرادی فکر کنید که تردید آن‌ها مانع تصمیم‌گیری به‌موقع برایشان شد و تابستان سال 99 تازه وارد بازار بورس شدند!

در خال حاضر بازار بورس بسیار داغ و پرطرفدار شده و اکثر مردم به فکر خرید و فروش در این بازار هستند. اما همه افراد علم و تجربه کافی برای خرید و فروش ندارند و باید از علم دیگران استفاده کنند. در حال حاضر گروه و کانا‌ل‌های تلگرامی بسیاری در این رابطه راه‌اندازی شده است.ما در حسن زاده فایننس بر پایه تجربه علمی و عملی معامله‌گری اوراق بهادار، بهترین کانال تحلیل بورس ایران را با ویژگی‌های زیر برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم.

توصیه‌های کانال تحلیل بورس ایران

1- تمامی تحلیل ها تارگت و حد ضرر مشخص، منطقی و مدیریت شده دارند.

2- حتماً برای تمامی معاملات مدیریت سرمایه و حد ضرر را لحاظ کنید.

3- هیچ معامله‌ای را با حجم غیر منطقی (ریسک بیش از حد) باز نکنید.

بعد از آن که قیمت به حد سود رسید، بهتر است، با افزایش قیمت سهم حد سود را افزایش دهید.

سرمایه‌گذاری در بازارهای معاملاتی به‌نوعی سرمایه‌گذاری روی موقعیت‌های احتمالی است، از همین رو هیچ تضمین صددرصدی که منجر به سود شما شود وجود ندارد لذا اعلام می‌کنیم مسئولیت سود و زیان شما در بازار به عهده خودتان خواهد بود. گروه و آکادمی مالی حسن زاده فایننس هیچ مسئولیتی در قبال معاملات شما نمی‌پذیرد.

مفاهیم مهم در بورس 

بورس چیست؟

با توجه به‌اتفاق های اقتصادی که در چند سال اخیر رخ داده است دیگر کمتر کسی هست که کلمه “بورس” را نشنیده باشد. واژه بورس در قرن پانزدهم مورد استفاده قرار گرفت زمانی که افراد مختلف روبروی خانه‌ی واندر بورس (Van der Beurze) گِرد همی می‌آمدند و به دادوستد کالاهای خود و اوراق مشارکت می‌پرداختند آز آن پس به محل‌هایی که در آن معاملات انجام می‌شود، بورس گفته می‌شود.

در بازار بورس اوراق بهادار، افراد حاضر به معامله اوراق بهادار مختلف می‌پردازند. بازار بورس ایران به چهار دسته مختلف اوراق بهادار، فرابورس، بورس انرژی و بورس کالا دسته‌بندی می‌شود.

چگونه در بورس سرمایه گذاری کنیم؟

برای فعالیت در بازار بورس نیاز دارید که کد بورسی دریافت کنید. برای دریافت کد بورسی به‌صورت رایگان و غیرحضوری کافی است از طریق لینک اقدام نمایید. پس از دریافت کد بورسی از کارگزاری مدنظر وارد حساب کاربری خود شده و از طریق درگاه بانکی مبلغ اولیه برای شروع معاملات را به‌حساب خود (پرتفوی بورسی) منتقل کنید.

پس از طی مراحل فوق، می‌توانید به معامله دارایی‌های مختلف موجود در بازار بورس بپردازید. به‌طورکلی به دو روش مستقیم و غیرمستقیم می‌توان در بورس فعالیت کرد. در روش مستقیم خودتان شخصاً باید به آموزش مهارت‌های تحلیل بنیادی، تکنیکال و تابلو خوانی بپردازید و در روش غیرمستقیم می‌توانید از مهارت افراد خبره در این حوزه استفاده کنید.

دقت کنید سرمایه گذاری و معامله‌گری در بورس یک مهارت تخصصی است و باید علم سرمایه گذاری را آموزش ببینید یا آنکه پرتفوی خود را در اختیار سبد گردان خبره‌ای قرار دهید. بعضی از افراد زمان کافی برای آموزش ندارند یا نمی‌توانند به دیگران اعتماد کرده و سرمایه‌شان را در اختیار دیگران قرار دهند اینجاست که ما به شما کانال تحلیل بورس ایران را پیشنهاد می‌کنیم.

در کانال تحلیل بورس ایران شما علاوه بر دریافت تحلیل از سهام معتبر، آموزش‌های کلیدی راجع به سرمایه گذاری در بازار بورس دریافت می‌کنید. در کانال تحلیل بورس ایران حتی خرید حق تقدم سهام خاص همراه با نحوه آموزش خرید حق تقدم و تبدیل به سهام اصلی یا تحلیل خرید شرکت‌های دارای افزایش سرمایه داده می‌شود.

مزایای سرمایه گذاری در بازار بورس چیست؟

به‌طورکلی برای سرمایه گذاری صحیح و اصولی در بازار بورس از دیدگاه خُرد باید موارد مختلفی را در نظر گرفت که در ادامه به توضیح چند مورد می‌پردازیم.

1- میزان بازدهی

اولین آیتم و مهم‌ترین آن برای انتخاب بازار برای سرمایه گذاری میزان بازدهی بازار است مخصوصاً در مقابل تورم. در دو تصویر زیر بازدهی بازارهای مختلف در دو بازه زمانی 10 سال گذشته و 5 سال گذشته بررسی شده است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید شاخص بورس بیشترین بازدهی را در بین بازارهای دیگر داشته است.

2-  قابلیت سرمایه‌گذاری با پول کم

برای خرید املاک احتیاج به سرمایه زیاد در حد میلیارد تومان داریم و هرکسی نمی‌تواند زمین، خانه یا هر نوع ملکی را بخرد اما در حال حاضر شما فقط با پانصد هزار تومان می‌توانید سرمایه گذاری در بازار بورس را آغاز کنید.

3-  نقد شوندگی

دارایی سهام به‌راحتی درزمانی که بازار باز است و سهم قابلیت معامله دارد، قابل فروش است و محدودیت خاصی ندارد اما املاک، یا خودرو برای فروش گاهی شاید تا یکی دو ماه زمان بر باشد.

4- کلاهبرداری و دزدی

در بازارهایی مانند بازار املاک، طلا یا دلار امکان کلاهبرداری و دزدی وجود دارد و حتی بالاست اما بازار بورس بسیار شفاف بوده و دارایی شما کاملاً قابل پیگیری است و از قوانین ارث نیز پیروی می‌کند.

سود هر سهم چیست؟

هر شرکت ارزشی دارد و کل شرکت به بخش‌های کوچکی به نام سهام تقسیم شده است. حال به سود خالصی که شرکت در طی یک سال به ازای هر سهم ایجاد می‌کند، EPS می‌گویند.

سود پرداختی سهام چیست؟

شرکت‌های پذیرفته شده در بورس موظف‌اند سالانه یک گردهمایی تشکیل دهند که به آن مجمع عمومی سالیانه گفته می‌شود. هرکسی که سهامدار شرکت باشد می‌تواند در این گردهمایی شرکت کند. یکی از اهداف تشکیل مجمع عمومی سالیانه مشخص کردن سود نقدی سهام (DPS) متعلق به سهامداران است. به هر شخصی که زمان تشکیل مجمع سالیانه سهامدار شرکت باشد سود نقدی تعلق می‌گیرد.

دقت کنید در شرکت‌های زیان ده از آنجایی که در طی سال سودی نساخته‌اند، بنابراین عملاً سودی وجود ندارد که بین سهامداران تقسیم شود!

لینک کانال تحلیل بورس